میلاد صالح پور

متولد1369

میلاد صالح پور

فعالیت هنری خود را در سال 1379 و پس از ورود به جزیره کیش، در زمینه صدابرداری و نورپردازی جشنواره ها و برنامه های هنری آغاز نمود.پس از مدت کوتاهی استعداد و توانایی های وی در زمینه اجرا و طنز پردازی نمایان شد.

در سال 1383 شروع به اجرای برنامه در کشتی تفریحی گوهر و کشتی آکواریوم ستاره پرداخت و در کنار آن در برنامه های متعدد هنری به روی استیج رفت و هنرنمایی نمود. در سال 1389 به مجموعه بزرگ پدیده کیش پیوسته و به مدت 2 سال مجری ثابت و گوینده تیزرهای تبلیغاتی این مجموعه بود.

این هنرمند خوش ذوق و طناز با توجه به محبوبیت و جایگاه ویژه ای که در جزیره کیش کسب نمود، در سال 1391 اقدام به تأسیس شو شبانه دینامیت شو نمود و از آن تاریخ هنرمندان بسیاری را در عرصه موسیقی و هنر نمایش کمدی به جامعه هنری کشور معرفی نموده است.

بسیاری از آیتم های نمایشی که در این مجموعه و سایر جنگ های شبانه جزیره کیش اجرا می شوند را میلاد صالح پور نوشته و طراحی نموده است.

وی همچنین در عرصه موسیقی نیز فعالیت نموده و تا کنون چندین اثر موسیقی را خوانندگی نموده است و نخستین آلبوم موسیقی وی با عنوان ایده آل به زودی به بازار خواهد آمد.

خرید بلیت